У МВС шукають, хто розсилає повідомлення з електронної скриньки Авакова
- Подробиці
- Опубліковано 16.12.2015 12:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2016

У МВС України заявили, що повідомлення з електронної скриньки «[email protected]» не відповідають дійсності.
«Ця електронна скринька не належить до переліку електронних адрес відомства і є сфальсифікованою. Триває перевірка.
Сьогодні до редакцій ЗМІ почали надходити повідомлення з електронної адреси «[email protected]» з різноманітною інформацією, яка начебто стосується діяльності міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.
МВС України офіційно повідомляє, що вищевказана електронна адреса не використовується главою відомства. Крім того, вищевказана електронна скринька не належить до переліку електронних адрес МВС.
У зв'язку з цим МВС України наголошує, що вся інформація, яка надходить до редакцій ЗМІ з цієї електронної скриньки, є неправдивою.
Зараз відповідні підрозділи Національної поліції України проводять перевірку обставин, за яких здійснювалося поширення неправдивої інформації з фальсифікованої електронної скриньки «[email protected]», - повідомляє Департамент комунікації МВС України.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.11.2025 10:45
Україна - демократія чи концтабір?01.11.2025 10:03
Збито та подавлено 206 ворожих БпЛА01.11.2025 09:57
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедуча Ірина Узлова та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 31 жовтня обговорили наступні теми:


Коментарі