Станіслава Краснова випустили з казематів СБУ
- Подробиці
- Опубліковано 02.03.2016 08:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1791
Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав нардеп Ігор Мосійчук: «Сьогодні о 2.00 ночі, виконуючи вимоги чинного законодавства, з СІЗО СБУ було звільнено Станіслава Краснова «Гонту». Наразі його на волі зустріли побратими з «Азову» і відвезли в одну з клінік, де він проходить лікування після катувань, яких зазнав від співробітників СБУ.
Звільнення Краснова і те, що йому не було висунуто нових звинувачень, є черговим доказом того, що звинувачення «Гонти» в співпраці з диверсантами і розвідкою Російської Федерації - це витвір хворої уяви співробітників СБУ. Чи хтось вірить, що якби в СБУ були хоч якісь докази співпраці Краснова з розвідкою РФ, його б так вільно випустили з СІЗО СБУ?
P.S. Я горджуся своїми помічниками, а за сумісництвом адвокатами Краснова - Андрієм Мамалигою та Оксаною Мельник, зусиллями яких за підтримки адвоката Леоніда Сівакова під тиском громадськості та побратимів з «Азова» і батальйона ОУН, активістів Комітету визволення політв'язнів було вирвано з за ґрат «Гонту» і тепер він може лікуватися. В той же час боротьба триває і сьогодні о 14.00 в Шевченківському райсуді Києва продовжиться слухання справи з обрання Стасу Краснову запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».
Також з цієї категорії...

Після дворічної боротьби заказник «Острів...
27 нояб. 2009 г.

Власть манипулирует СМИ и фактами,...
10 мая 2013 г.

Кличко вимагає від Пшонки припинити...
6 февр. 2014 г.
Набираючі популярність...

Правда и ложь от Юлии...
26 июн. 2010 г.

Милиция только в суде разобралась,...
23 окт. 2010 г.

Заместитель Председателя Союза юристов Украины:...
10 нояб. 2010 г.
Останні новини
Полковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі