Генпрокуратура повідомила про підозру Сергію Арбузову
- Подробиці
- Опубліковано 05.05.2017 10:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2109
ГПУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами невиконання покупцем пакету акцій ВАТ «Укртелеком» – ТОВ «ЄСУ» умов приватизації щодо створення виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення (далі – ТМСП), незаконного фінансування упродовж 2012 – 2013 років створення ТМСП за рахунок коштів Державного бюджету України та приватизації 92 % державного пакета акцій ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю.
Як повідомляє прес-служба ГПУ, у кримінальному провадженні складено та у передбачений законом спосіб направлено повідомлення про підозру колишньому Першому віце-прем’єр-міністру України С. Арбузову у вчиненні незаконного фінансування упродовж 2012 – 2013 років створення ТМСП за рахунок коштів Державного бюджету України в сумі 220 млн грн за ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.
На даний час вирішується питання про оголошення С. Арбузова у міжнародний розшук та обрання йому судом запобіжного заходу.
Сергій Арбузов. Фото Интернет
Також з цієї категорії...

Життя людей було поставлено під...
5 июн. 2014 г.

Автоматичне продовження утримання під вартою...
28 дек. 2014 г.

Екс-суддя КСУ Шишкін, якби став...
27 апр. 2016 г.
Набираючі популярність...

Месть, использовавшая Фемиду
1 мар. 2012 г.

У Києві затримали громадянина рф,...
4 июн. 2025 г.

Іран відхиляє пропозицію США щодо...
4 июн. 2025 г.
Останні новини
Операція тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі