Прокуратура проводить досудове розслідування ДТП за участі працівників поліції
- Подробиці
- Опубліковано 07.05.2017 12:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2145

Прокуратури Полтавської області проводить досудове розслідування ДТП, яка сталася за участі працівників поліції на 267 км автодороги Київ-Харків-Довжанський. До ЄРДР відомості внесені за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого), повідомляє прес-служба прокуратури Польавщини.
Наразі встановлено, що інспектор Гадяцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області, керуючи автомобілем ВАЗ 21093, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з іншим автомобілем ВАЗ та автомобілем «Lada Largus». Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водії двох останніх авто отримали пошкодження ніг. Старший лейтенант поліції, який перебував за кермом, із важкими травмами доставлений до Великобагачанської ЦРЛ, а пасажир автомобіля ВАЗ 21093, працівник цього ж відділу поліції, загинув на місці. Обоє правоохоронців перебували поза службою.
Цивільні особи були тверезими. Щодо працівника поліції, який керував автомобілем, то за результатами досліджень Полтавського обласного наркологічного диспансеру, які надійшли до прокуратури, у його крові виявлено 0,9 проміле алкоголю. Для підтвердження цих даних у кримінальному провадженні серед інших призначена судово-токсикологічна експертиза. Ця ж експертиза має встановити наявність або відсутність алкогольного сп’яніння і в загиблого.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛА18.05.2026 10:17
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.05.2026 11:01
Збито та подавлено 279 ворожих БпЛА17.05.2026 10:55
1170 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі