ГПУ та СБУ проводять обшуки в регіональних відділеннях «Укргазвидобування»
- Подробиці
- Опубліковано 07.07.2017 14:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1071
Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Досудовим розслідуванням установлено, що службові особи ПАТ «Укргазвидобування», діючи за попередньою змовою з службовими особами іноземних компаній, зловживаючи своїм службовим становищем всупереч інтересам служби, шляхом завищення вартості робіт з гідророзриву пластів, які проводяться на території Полтавської та Харківської областей, протягом 2016-2017 років заволоділи державними коштами в особливо великих розмірах.
Встановлено, що у 2016 році ПАТ «Укргазвидобування» проведено 4 тендери щодо проведення робіт із гідророзривів пластів на свердловинах, які перебувають на балансі українського підприємства. Умовами таких тендерів було виконання 100 операцій з гідророзривів пласта загальною вартістю близько 400 млн грн.
Наразі, на підставі дозволу слідчого судді, у кримінальному провадженні, з метою відшукування оригіналів документів щодо укладання та виконання договорів, проводяться слідчі дії – обшуки в приміщеннях регіонального відділення ПАТ «Укргазвидобування» та підприємствах підрядниках.
Досудове розслідування триває.
Фото zn.ua
Також з цієї категорії...

Євросуд: українська міліція порушила право...
12 апр. 2013 г.

До суду направлено ще 6...
24 нояб. 2014 г.

янукович, Азаров і Пшонка досі...
12 нояб. 2015 г.
Набираючі популярність...

Партия Регионов - народу: Честная,...
17 нояб. 2011 г.

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі