У Києві затримали адвоката, який вимагав хабар нібито для судді
- Подробиці
- Опубліковано 10.07.2017 17:05
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1691
Слідчі столичної поліції спільно зі співробітниками департаменту захисту економіки під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва затримали адвоката у момент отримання неправомірної вимоги. Передача грошей відбулася прямо біля офісного приміщення, де знаходиться його приватна юридична фірма, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
За перекваліфікацію кримінального провадження, розпочатого за фактом зберігання наркотичних речовин, із ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України на ч. 1 ст. 309 ККУ, спритник отримав 1200 доларів США. При цьому адвокат, який у минулому тричі притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння корисливих злочинів, сказав підсудному, що ця сума необхідна для вирішення питання у суді, який розглядає кримінальне провадження, де він фігурує.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактом підбурювання до дачі хабара. За вчинення злочину адвокату загрожує до 10-ти років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

У ГПУ розтлумачили, що чекає...
4 мая 2014 г.

Обвинувальний акт за фактами вбивств...
17 февр. 2015 г.

ГПУ скасувала незаконну ухвалу суду...
10 июн. 2016 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали працівника...
7 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
9 мая 2025 г.

1300 кацапів подохло минулої доби...
9 мая 2025 г.
Останні новини
09.05.2025 09:38
1300 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.05.2025 08:42
1200 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі