Директора дитячого табору «Вікторія» затримано та повідомлено про підозру
- Подробиці
- Опубліковано 17.09.2017 16:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2063
Одеська місцева прокуратура № 1 спільно з органами поліції повідомили про підозру директору дитячого спортивно-оздоровчого табору «Вікторія» у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель трьох дітей (ч.2 ст. 270 КК України). Підготовлено клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ.
Крім того, співробітниками поліції вже затримано громадянку, яка за функціональними обов'язками мала відповідати за пожежну безпеку в оздоровчому закладі.
Як вже повідомлялося, слідчі Київського відділу поліції м. Одеси розслідують кримінальне провадження за фактом пожежі та вигорання одного з корпусів оздоровчого табору, унаслідок чого загинули діти.
У ході досудового розслідування співробітники поліції 16 вересня затримали на підставі ст. 208 КПК України директора закладу.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює місцева прокуратура.
Фото ДержНС
Також з цієї категорії...

Микола Томенко радить СБУ зайнятися...
14 мар. 2012 г.

Власенко призвал Мищенко отозвать закон...
24 окт. 2013 г.

Очередной сынуля-мажор не справился с...
18 авг. 2015 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі