За фактом вбивства депутата Черкаської міської ради розпочато кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 30.09.2017 19:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2240
У четвер, 28 вересня 2017 року, до Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області надійшло повідомлення про виявлений в одному з гаражних комплексів в м. Черкаси труп чоловіка з вогнепальним пораненням, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.
Встановлено, що потерпілим є депутат Черкаської міської ради, виконувач обов’язків начальника департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, який в гаражному кооперативі ставив свій автомобіль.
За вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснює слідче управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво забезпечується прокуратурою Черкаської області.
З метою швидкого, повного та неупередженого проведення досудового розслідування, виявлення й вилучення доказів, фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, прокурорами-процесуальними керівниками забезпечено проведення першочергових (невідкладних) слідчих дій та надано низку вказівок, спрямованих на встановлення фактичних обставин події.
На цей час триває виконання комплексу слідчих дій, пов’язаних з пошуком та збором доказів, які є суттєвими у кримінальному провадженні. Здійснюються інші процесуальні дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення злочину.
Хід розслідування вказаного провадження контролюється керівництвом Черкаської обласної прокуратури.
Фото chk.gp.gov.ua
Також з цієї категорії...

Арсенія Яценюка допитали з порушенням...
11 апр. 2013 г.

Прокуратура розслідуватиме стрілянину за участю...
28 янв. 2015 г.

Розпочато розслідування за фактом розтрати...
25 февр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі