В аеропорту «Бориспіль» затримали торгівця людьми, який переправляв українських дівчат до міста Дубай
- Подробиці
- Опубліковано 09.11.2017 19:17
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1281

Прокуратурою міста Києва спільно з Управлінням боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, в м. Києві та Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в м. Києві на території аеропорту «Бориспіль» затримано громадянина Азербайджану, який намагався переправити 4 українських дівчат віком від 20 до 25 років до міста Дубай (ОАЕ) з метою сексуальної експлуатації.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
Установлено, що затриманий упродовж останніх 3 років займався вербуванням та переправленням молодих українок до Туреччини та ОАЕ, обіцяючи їм значні заробітки. В дійсності ж у жінок відбирали паспорти та змушували відпрацьовувати кошти, витрачені на оформлення візових і проїзних документів, надаючи інтимні послуги, тим самим втягуючи їх у боргову залежність.

У межах розслідування правоохоронцями також задокументовано факт переправлення зловмисником через державний кордон ще однієї 24-річної українки.
На даний час затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Фото прес-служби прокуратури Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі