Помічника судді Господарського суду Чернівецької області викрито на хабарі
- Подробиці
- Опубліковано 17.02.2018 20:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2138
Упродовж лютого 2018 року військовою прокуратурою Західного регіону України спільно із слідчими Шевченківського відділу поліції Головного управління Нацполіції України в Львівській області та оперативними співробітниками Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди помічником судді Господарського суду Чернівецької області.
Про це повідомляє прес-служба ГПУ
Хабар у сумі 1 200 доларів США призначався за вплив на прийняття рішення суддею районного суду м. Чернівці щодо закриття адміністративного провадження за ст. 130 КУпАП.
16 лютого 2018 року під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України.
На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем проживання та роботи фігурантів справи.
За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення помічникові судді про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 ККУ (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням), та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Фото прес-служби ГПУ
Також з цієї категорії...

Комиссия по нацморали считает аморальным...
22 апр. 2009 г.

Влада продовжує незаконні дії стосовно...
10 янв. 2013 г.

Звернення щодо обрання членів Вищої...
11 июн. 2015 г.
Набираючі популярність...

Міністр закордонних справ Польщі Радослав...
13 сент. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
14 сент. 2025 г.
Останні новини
14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛА14.09.2025 11:01
880 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі