У СІЗО до Дангадзе підсаджували злодіїв в законі, аби змусити його свідчити проти Саакашвілі
- Подробиці
- Опубліковано 18.05.2018 18:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1854
У СІЗО, де вже півроку перебуває Северіон Дангадзе, підсилали кримінальних авторитетів з погрозами розправи над ним і його батьками, якщо він не визнає вину і не свідчитиме проти Саакашвілі. Про це повідомив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе в ефірі на «АТР», інформує прес-служба партії «РНС».
«Кілька тижнів тому до Северіона у в’язницю підіслали кількох людей, його вивели, була якась зустріч з нібито представником грузинського криміналітету, злодієм в законі, і йому погрожували, якщо він не визнає вину і не дасть покази проти Михайла Саакашвілі та інших, то з ним розправляться і з його батьками», - повідомив Сакварелідзе.
Він зауважив, що кілька днів після цього до його матері підходили невідомі з такими ж погрозами, а потім вони напали на неї на вулиці і зламали їй руку. (ВІДЕО)
«З таким рівнем терору їх вже не можна назвати державними інститутами. Мама казала, що боїться, коли він побачить її в такому стані зі зламаною рукою – підпише все. Такими методами діяло гестапо, ГУЛАГ, НКВД, так ламали людей шляхом тиску на членів їх сім’ї», - заявив Сакварелідзе.
Він відзначив, що в активістів по всій Україні провели вже близько 150 обшуків, шукали зброю, вибухівку і гроші Курченка.
«Не знайшли жодної копійки чи автомата. Саакашвілі звинувачують, що він за московські гроші хотів здійснити державний переворот в Україні. В історії немає жодного випадку, щоб людину, яку звинувачують в такому тяжкому злочині проти держави, просто видворяють з країни. А молодого хлопця Северіона Дангадзе вони вже 6 місяців тримають в заручниках», - обурився політик.
Нагадаємо, незаконно ув’язненого керівника Київського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Северіона Дангадзе змушують визнати вину у сфабрикованій справі про держпереворот. Для цього на нього здійснюється шалений тиск, він більше 5-ти місяців перебуває в нестерпних умовах в одиночній камері, систематично погрожують його батькам розправою, матері навіть зламали руку, а днями його змусили відмовитись від своїх адвокатів.
Северіон Дангадзе. Фото з відеоролика прес-служби РНС
Також з цієї категорії...

СБУ розслідує причетність ФСБ Росії...
22 нояб. 2014 г.

Затримано високопосадовця під час отримання...
4 февр. 2015 г.

Прокуратура Київської області спростувала інформацію,...
16 июн. 2016 г.
Набираючі популярність...

Хор мальчиков и Бунчиков набирает...
12 авг. 2012 г.

В Сумах посадили активіста за...
14 янв. 2013 г.

Беспредел - как забота об...
1 мар. 2013 г.
Останні новини
13.06.2025 21:06
Особистий бренд – це про вплив і довіру13.06.2025 09:48
СБУ показала ексклюзивне відео обміну полоненими 12 червня13.06.2025 09:30
Знешкоджено 43 ворожих БпЛА13.06.2025 09:21
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.06.2025 12:09
Знешкоджено 49 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 12 червня обговорили наступні теми:
Коментарі