Столичні поліцейські викрили луганчанина, який намагався обікрасти стоматологічний центр
- Подробиці
- Опубліковано 02.09.2018 20:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1725
У стоматологічному центрі на вулиці Академіка Глушкова у Голосіївському районі столиці спрацювала охоронна сигналізація. На адресу негайно виїхав наряд поліції охорони, тож зловмисника із викраденими речами (грошима, ноутбуком і медичним обладнанням) затримали на місці злочину, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліціїзадокументувала подію та вилучила речові докази. Молодика затримали, це - 33-річний раніше судимий мешканець Луганської області. У грудні минулого року він звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за крадіжку.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 185 (Замах на крадіжку) Кримінального кодексу України. Фігуранту оголошено про підозру. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі. На час слідства зловмиснику обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

ГПУ послала привіт Кірєєву та...
15 мар. 2014 г.

За втручання прокуратури до бюджету...
21 мая 2015 г.

СБУ затримала на Донбасі чотирьох...
6 мая 2016 г.
Набираючі популярність...

Чому затримали двох польських арбітрів...
6 авг. 2024 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

путін зіштовхує Китай з Європою
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі