12 тисяч гривень за уникнення тюремного терміну - слідчі ДБР затримали оперуповноваженого з Дніпра
- Подробиці
- Опубліковано 22.01.2020 17:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1877
Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали оперуповноваженого Дніпровського відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди у розмірі 12 тисяч гривень (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав хабар у чоловіка, у якого в серпні 2019 року патрульна поліція вилучала сліп із наркотичною речовиною канабісом. За гроші оперуповноважений обіцяв вплинути на слідчого, який розслідував кримінальне провадження, та допомогти уникнути покарання. У разі відмови сплачувати кошти, оперуповноважений погрожував докласти всіх зусиль, аби громадянин був позбавлений волі.
Оперуповноваженого затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 7 тисяч гривень.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Дніпропетровської області. Оперативний супровід – Дніпропетровське управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.
Наразі тривають першочергові слідчі дії.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.
Фото прес-служби ДБР
Також з цієї категорії...

Пример правосудия: как правильно валять...
10 авг. 2013 г.

У столиці на хабарі затримали...
11 июл. 2015 г.

За фактом інциденту в Теплицькому...
31 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі