На Черкащині правоохоронці не допустили правопорушень під час підняття Державного Прапора
- Подробиці
- Опубліковано 23.08.2021 21:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2672
Кілька чоловіків намагалися встановити звукопідсилювальну апаратуру у місці проведення заходу з участю керівництва держави. При цьому в учасників акції не було відповідних дозволів. Кількох громадян правоохоронці доставили до місцевого відділку поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Сьогодні, 23 серпня, у Черкаській області під час заходів за участю Президента України, присвячених підняттю Державного Прапора, група невідомих осіб намагалася зірвати захід шляхом несанкціонованого встановлення звукопідсилювальної апаратури у місці проведення заходу. При цьому чоловіки не виконували законних вимог поліцейських і порушували громадський порядок.
Правоохоронці зреагували на ситуацію і не допустили правопорушень. Шістьох осіб, які грубо порушували громадський порядок, чинили хуліганські дії та не виконували вимог поліцейських, доставили до місцевого відділку поліції. Наразі встановлюються дані правопорушників та надається правова кваліфікація їхнім діям.
Поліція закликає учасників масових заходів дотримуватися законодавства та не порушувати громадський порядок.
Фото Pinterest
Також з цієї категорії...

Влада продовжує незаконні дії стосовно...
10 янв. 2013 г.

Влада хоче позбавити Сергія Власенка...
22 февр. 2013 г.

Громадська рада засудила недотримання принципів...
20 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Мерц і Макрон просто не...
29 июл. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали жінку,...
29 июл. 2025 г.

Трамп заборонив президенту Тайваню зупинку...
30 июл. 2025 г.
Останні новини
30.07.2025 10:16
Збито-подавлено 51 ворожий БпЛА30.07.2025 09:14
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні обговорили гарячі новини України та світу на 30 липня
Коментарі