За матеріалами СБУ 8 років за гратами проведуть двоє російських агентів
- Подробиці
- Опубліковано 14.01.2023 21:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3073
Служба безпеки продовжує комплексні заходи щодо притягнення до відповідальності учасників агентурних мереж фсб. У результаті слідчо-оперативних дій зібрано беззаперечні докази вини ще двох ворожих поплічників. Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони у прифронтових районах Донецької області, повідомляє прес-центр СБ України.
Контррозвідники СБУ затримали обох російських агентів під час спецоперації на території регіону у липні минулого року.
За матеріалами Служби безпеки суд призначив їм покарання у вигляді 8 років ув’язнення.
Як встановило слідство, ворожими агентами виявились двоє колишніх колег із Слов’янська. На початку повномасштабного вторгнення їх завербував представник фсб для проведення розвідувально-підривної діяльності в регіоні.
Спочатку у поле зору агресора потрапила жінка, яка активно поширювала у заборонених соцмережах свої прокремлівські погляди.
Згодом до співпраці з ворогом вона залучила свого колишнього колегу.
Для комунікації з російською спецслужбою використовували заздалегідь відпрацьований анонімний Телеграм-канал.
На підставі зібраних доказів суд визнав обох зловмисників винними.
Служба безпеки наголошує на невідворотності покарання за злочини проти державної безпеки України.
Розслідування проводили співробітники СБУ Донецької та Луганської областей за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Фото ssu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Арсенія Яценюка допитали з порушенням...
11 апр. 2013 г.

Евгения Тимошенко требует ответственности тюремщиков...
9 сент. 2013 г.

Прокуратура контролює розслідування обставин ДТП...
20 нояб. 2015 г.
Набираючі популярність...

Ян Пєкло, колишній посол Польщі...
19 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
22 апр. 2025 г.

1130 москалів подохло минулої доби...
22 апр. 2025 г.
Останні новини
22.04.2025 09:19
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі21.04.2025 09:53
670 кацапів подохло минулої доби на українській землі20.04.2025 09:13
950 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі