СБУ затримала доньку ексмера Полтави, яка працювала на «виборчий штаб» партії путіна
- Подробиці
- Опубліковано 11.06.2024 17:57
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 917
Служба безпеки затримала в Києві колаборантку, яка співпрацювала з рф під час російських виборів у 2022 та 2023 роках. Зловмисницею виявилась 36-річна донька колишнього мера Полтави, який наразі засуджений за корупцію, повідомляє прес центр СБ України.
За даними слідства, фігурантка володіє у Санкт-Петербурзі рекламним агентством, яке брало участь в PR-кампанії пропутінської партії «єдина росія».
Напередодні «єдиного дня голосування» жінка розпорядилася задіяти сотні рекламних стендів та бордів своєї фірми для поширення прокремлівської агітації.
Проживаючи в Києві, колаборантка дистанційно управляла рекламним бізнесом в росії й отримувала від нього мільйонні дивіденди.
Так, у період співпраці з «виборчим штабом» партії кремля, фігурантка отримала прибуток у понад 35 млн російських рублів.
Під час обшуків за місцем проживання та в київських офісах затриманої виявлено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та фінансову звітність щодо співпраці з рф.
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Крім того, за матеріалами СБУ, на все майно затриманої накладено арешт на загальну суму понад 270 млн грн.
Серед заблокованих активів – 3 квартири в Києві, мінівен та частки в статутних капіталах двох українських компаній.
Наразі зловмисниця під вартою. Їй загрожує до 12 років тюрми.
Розслідування проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
Фото ssu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Журналісти вимагають відкрити засідання комітетів...
28 мар. 2013 г.

Прокуратура Киева рассмотрит дело против...
10 апр. 2013 г.

Прокуратура розслідує інцидент із бійкою...
20 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Микола Томенко: Влада не може...
23 нояб. 2012 г.

Оппозиция и Тимошенко: мадам, Вы...
12 янв. 2013 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
8 июл. 2025 г.
Останні новини
08.07.2025 10:23
Знешкоджено 34 ворожих БпЛА08.07.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі07.07.2025 09:06
1100 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі