СБУ та ДБР затримали одного з головних митників на Прикарпатті, який вимагав хабарі з імпортерів
- Подробиці
- Опубліковано 16.07.2024 10:11
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4204

Служба безпеки та ДБР ліквідували корупційну схему на Івано-Франківській митниці. У результаті комплексних заходів в обласному центрі затримано керівника одного з ключових управлінь митного органу, повідомляє прес центр СБ України.
За данними слідства, чиновник організував злочинний механізм одержання грошей від представників компаній-імпортерів.
В обмін на хабарі посадовець «гарантував» підприємцям не створювати штучні перешкоди під час митного оформлення їхніх товарів.
Для реалізації «схеми» фігурант залучив декількох митних брокерів з Івано-Франківської та Закарпатської митниць.
Один з них був залучений до оборудки як посередник для передачі хабарів від підприємців.
Співробітники СБУ задокументували 4 факти отримання фігурантами неправомірної вигоди.

Після цього правоохоронці затримали організатора злочину та посередника на гарячому під час одержання нового «траншу».
Наразі вирішується питання щодо повідомлення обом затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Зловмисникам загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.
Тривають обшуки за місцями роботи і проживання фігурантів. Встановлюють всі обставини злочину та повне коло осіб, причетних до нього.
Комплексні заходи проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора та за сприяння керівництва Державної митної служби.
Фото ssu.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.12.2025 09:37
Збито та подавлено 106 ворожих БпЛА25.12.2025 09:31
860 москалів поохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 24 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі