​Скандал у 425 ОШБ «Скеля»: Рабство, тортури та знущання командирів? Максимальний розголос!

Це відео - відверта та шокуюча сповідь про ситуацію всередині підрозділу 425 ОШБ «Скеля». У ньому озвучуються звинувачення у нелюдському поводженні з бійцями: від «підвалів» за відмову виконувати злочинні накази до грабунку власними командирами. Чи дійсно українських захисників тримають у рабстві та піддають приниженням на полігонах? Дивіться, щоб дізнатися правду та допомогти надати цій ситуації максимального розголосу.

Зміст відео (таймінг):

00:00:00 — Заява про «рабство» в 425 ОШБ та коротку підготовку перед фронтом.

00:00:08 — Інформація про використання «ям» та підвалів для зламу морального духу.

00:00:15 — Привласнення командирами грошей та особистих речей бійців.

00:00:22 — Чому з підрозділу важко піти та роль внутрішніх інформаторів (стукачів).

00:00:29 — Звинувачення на адресу командира Юрія Васильовича («Гаркавого»).

00:00:39 — Про начальника полігона «Жеку» та його методи «розваг» із солдатами.

00:00:57 — Розповідь про аморальні знущання та зйомку принижень на відео.

00:01:14 — Хто найчастіше стає жертвою катувань на полігоні.

Оприлюднені факти свідчать про глибоку кризу та ймовірні злочинні дії з боку окремих керівників підрозділу, які підривають боєздатність армії та честь мундира. Такі випадки потребують негайної реакції правоохоронних органів, ДБР та військового керівництва. Розголос - це єдиний спосіб захистити права військовослужбовців та зупинити свавілля.

Фото з відеоролика на YouTube



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 29 квітня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.