Російського морпіха, який відмовився воювати проти України, збила вантажівка
- Подробиці
- Опубліковано 11.09.2014 06:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3311
Старший лейтенант російської армії Євген Мясин був знайдений на дорозі біля військової частини в Ростовській області після того, як заявив своєму командуванню, що не хоче брати участь у військових діях проти України. Про це повідомляє nr2.com.ua, передають «Конфлікти і закони».
За інформацією від куратора групи «Вантаж 200 з України в Росію» Олени Васильєвої, морпіха відправили на навчання в Ростовську область з Мурманська.
«Потім несподівано Євген опинився в Україні, в Луганську, і вже воював з братською українською армією. Перші поранені, перші «двохсоті». Він зрозумів, що це не його війна. Що краще звільнитися, ніж вимазатися в цьому лайні », - повідомляє Васильєва.
Євген Мясин заявив своїм командирам, що хоче повернутися в Мурманськ і пише рапорт про звільнення з армії. 2 вересня він подзвонив додому рідним і повідомив, що рапорт написаний. На наступний день подзвонив знову і сказав, що вже дуже скоро буде вдома.
Також з цієї категорії...

В столиці у мажоритарника від...
3 сент. 2012 г.

За фактом руйнування перону на...
2 апр. 2013 г.

У столиці затримано двох крадіїв...
17 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Маніпуляція соціологією, як підготовка до...
4 апр. 2025 г.

Трамп проти судів - останній...
18 апр. 2025 г.
Останні новини
18.04.2025 09:59
Збито 3 крилатих ракети та 23 ворожих БпЛА18.04.2025 09:52
1530 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 18 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі