Наталія Королевська: Юлія Володимирівна є безумовний лідер, і «виконуючі обов’язки» тут не потрібні
- Подробиці
- Опубліковано 02.03.2012 17:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2718
Звільнення Тимошенко — це не просто звільнення політика, це справа усіх громадян. Про це в інтерв’ю «Високому замку» заявила Наталія Королевська, лідер УСДП, народний депутат України (фракція «БЮТ-Батьківщина»).
Відповідаючи на запитання щодо закидів деяких політиків у тому, що «Королевська намагається стати в.о. Тимошенко, поки та за гратами», лідер УСДП зазначила: «Юлія Володимирівна є безумовний лідер. І «виконуючі обов’язки» тут не потрібні. А мене звати Наталія Королевська. І я виконую своє завдання, зокрема, збираючи підписи для ПАРЄ під проханням визнати Тимошенко та Луценко політв’язнями та спрямовуючи листи до Нобелівського комітету».
«Ми змогли привезти під Качанівську колонію більше сотні лідерів громадських організацій, які раніше говорили, що вони поза політикою. Ми змогли пояснити, якщо в країні нема політичних свобод – у ній ніколи не буде свобод економічних. Звільнення Тимошенко – це не просто звільнення політика. Це справа усіх громадян. Люди повинні повірити в себе, у те, що ми реально можемо змінити країну», – зазначила народний депутат.
«Юлія Тимошенко – лідер опозиції. Наше завдання номер один — зробити усе, щоб навесні звільнити Тимошенко. Втратити цей шанс — означає визнати, що жодна політична сила не може захистити свого лідера. Це було б найбільшою поразкою усіх нас, разом взятих», – наголосила вона.
Лідер УСДП впевнена, якщо опозиція не матиме довіри від людей – вона не зможе захистити результати виборів, а відповідно – змінити ситуацію в Україні. «Тому я роблю усе можливе, щоб якомога більше зустрічатись з людьми, залучати їх до написання програми розвитку країни, щоб зробити усе можливе, аби запобігти економічному вибуху», – резюмувала Наталія Королевська.
Нагадаємо, 10 лютого у Харкові біля стін Качанівської колонії народний депутат Наталія Королевська разом зі своїм колегою Євгенієм Сусловим та громадськими лідерами підписали Звернення українських громадян до Парламентської Асамблеї Ради Європи про надання Юлії Тимошенко та Юрію Луценку статусу політичних в’язнів. Збір підписів під зверненням триває по всій країні.
Також з цієї категорії...

У Києві КПУ назвали партією...
14 сент. 2012 г.

Киевляне протестуют против нелегитимной сессии...
2 окт. 2013 г.

На блокпост ударівців партія влади...
8 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі