Апеляцію по сумських «графітчиках» розглянуть через три тижні
- Подробиці
- Опубліковано 06.03.2013 18:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2598
Перегляд вироку у справі сумських «графітчиків» призначено на 28 березня. За словами адвоката Лариси Сукач, саме в цей день о 10 годині ранку призначено засідання Апеляційного суду Сумської області, який має розглянути апеляцію на вирок Зарічного суду щодо Ігоря Ганненко і Володимира Никоненко, повідомляє chorkom.info.
Апеляція була подана 22 січня. Як сказано в тексті документу, поданого щодо Володимира Никоненко, Зарічний суд невірно кваліфікував його дії як групове хуліганство, вчинене групою осіб. У відношенні Ігоря Ганненко захисник просить виключити з матеріалів справи два епізоди, осудні йому в провину, і «призначити покарання, не пов'язане з позбавленням волі». У той же час, Прокуратура Сум подала зустрічну апеляцію, в якій вимагає ще суворішого покарання.
Нагадаємо, що 14 січня Зарічний суд міста Суми засудив громадських активістів за малюнок “Януковича” з червоною цяткою на лобі. На знак солідарності подібні малюнки вже з'явилися в Києві, Одесі, Сумах, Севастополі, Львові, Миколаєві, а також в Броварах Київської області та Кривому Розі.
Наліпки на підтримку сумчан графіті також з’явились в Києві, Сумах, Львові, Харкові, Севастополі, Ялті, Рівному, Черкасах, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Чернівцях.
Також пройшли акції солідарності в Сумах, Харкові, Рівному. Акція солідарності пройшла і в Києві, на яку напали працівники міліції і затримали 7 активістів.
Також з цієї категорії...

Активистки FEMEN вернулись в Украину....
9 мар. 2012 г.

За минувшую ночь московскому ОМОНу...
20 мая 2012 г.

Юлія Тимошенко: В країні Януковича...
1 окт. 2012 г.
Набираючі популярність...

Украинская статистика: ложь ложью, но...
11 сент. 2009 г.

Жарт Юлії Тимошенко став реальністю
9 апр. 2012 г.

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.
Останні новини
02.07.2025 11:10
Знешкоджено 79 ворожих БпЛА02.07.2025 11:01
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі