Акція громадянської непокори Юлії Тимошенко триває
- Подробиці
- Опубліковано 12.02.2013 18:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2003
Незаконно засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко продовжує акцію громадянської непокори. "Юлія Тимошенко продовжує цю акцію не лише, як людина, яка незаконно сидить у в'язниці. Вона протестує проти дій влади щодо знущання над простими людьми. Вона просила передати, що можна цій владі протистояти", - сказав Андрій Кожем'якін.
Як відомо, 8 січня Юлія Тимошенко оголосила акцію громадянської непокори. "Щоб зменшити в суспільстві страх перед вашим режимом, щоб ще раз сказати, що ви принижуєте і руйнуєте Україну, я оголошую свою особисту акцію громадянської непокори. Саме таке моє право передбачене ч. 5 ст. 55 Конституції України. На сьогодні це єдине моє право, яким я можу зараз скористатися", - написала Юлія Тимошенко у своєму листі громадянину України Віктору Януковичу.
Зокрема, екс-прем'єр вимагає припинити відеоспостереження за нею, постійну присутність конвоїрів-чоловіків, а також дозволити здійснювати телефонні дзвінки, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...

Олег Тягнибок: «Останні призначення Януковича...
10 февр. 2012 г.

Мер Львова «по-християнськи, коректно та...
25 апр. 2012 г.

Новый закон о митингах не...
9 июн. 2012 г.
Набираючі популярність...

Від «коаліції охочих» до «коаліції...
10 сент. 2025 г.

Трамп висунув ультиматум союзникам НАТО:...
13 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.
Останні новини
16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській землі15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛАВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі