«Міліція вбиває» в Сумах (фоторепортаж)
- Подробиці
- Опубліковано 08.07.2013 21:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3333
8 липня громадськість Сум пікетувала Управління МВС України в Сумській області. Учасники пікету тримали плакати "Геть поліцаїв з міліції!", "Вимагаємо справедливості!", "Ні свавіллю міліції" та ін. Представники громадськості, переважно молодь, вимагали припинити міліцейське свавілля, висловлювали солідарність з жителями селища Врадіївка, а також притягнення до відповідальності міліціонерів-гвалтівників і припинення переслідування мирних жителів, які брали участь у штурмі райвідділку. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі громадської організації «Чорний Комітет».
Організатор заходу, активіст Артем Бондар передав сумським міліціонерам "Правила поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України", затверджені МВС, аби вони ознайомилися з ними і регулярно їх читали. Але працівники міліції відмовились його приймати, тож документ було залишено на вході Управління МВС.
Крапкою в акції стало встановлення активістами Чорного Комітету знаку "Міліція вбиває" при в'їзді до обласного управління МВС.
"Цей дорожній знак має закликати пересічних громадян бути обережними, а керівному складу МВС має нагадувати про злочини, які вчиняються за участі працівників міліції", - прокоментував встановлення знаку активіст ЧорКому Олексій Лазаренко.
Міліція не перешкоджала встановленню знаку. По завершенні пікетування він залишився на місці встановлення.
Також з цієї категорії...

КОД підтримає проведення масових акцій...
12 апр. 2012 г.

Бандерівці закликають не допустити прийняття...
29 мая 2012 г.

Организаторы «Марша миллионов» готовят новый...
2 июн. 2012 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

У Києві затримали двох братів...
18 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 18 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі