Прапор Євросоюзу встановлено на кордоні з Росією

kordon prapor

 
17 грудня 2013 року відбувся автопробіг на підтримку Євромайдана. Автомобілі з українськими та європейськими прапорами вирушили з Києва на кордон Росії, України та Білорусі. Активісти Євромайдану планували встановити прапор Євросоюзу біля пам’ятника «Дружби народів», що знаходиться на кордоні трьох держав, на митному переході «Сеньківка» Чернігівської області.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Громадської кампанії «За відповідальну владу»

Прикордонники дозволили проїхати на територію, проте заборонили робити фотозйомку і наголосили на тому, що на кордоні може бути розміщена лише державна символіка.

Але незважаючи ні на що, учасникам автопробігу все ж таки вдалося підняти державний прапор та прапор Євросоюзу на північно-східному кордоні України.

«Сподіваюся, що з встановленням прапора Євросоюзу на східних та південно-східних кордонах нашої держави розпочнеться впровадження європейських принципів життя на всій території України. Це повага до ближнього, рівність усіх перед законом, відсутність дискримінації, вільний розвиток бізнесу, доступ до якісної освіти та забезпечена старість. Наші громадяни повинні дізнатися правду про Євросоюз без брехні і пересмикування окремих фактів. Україна - європейська держава і вона повинна бути у сім’ї європейських народів», - наголосив один із організаторів автопробігу, координатор громадської кампанії «За відповідальну владу» Ігор Курус.


kordon prapor1Коментарі

  +0 #1 Світлана 18 дек. 2013 г., 12:47:43
Молодці, спасибі Вам!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.