Свідки стали на захист підсудних активістів Податкового майдану
- Подробиці
- Опубліковано 23.03.2012 19:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2401
За словами одного з організаторів Податкового майдану, голови Київського міського комітету «Наступ» Р. Федчкуа, сьогодні на процесі виступали свідки по справі щодо псування граніту на Майдані. Інформація, котру надав один із свідків, повністю підтверджує невинність підсудних та доводить, що жодного псування плитки не було.
Голова ВК «Наступ» Р. Секела також заявив: «Процес по справі постійно затягують, щоб тримати підприємців–організаторів Податкового Майдану «на гачку» та в будь-який момент, за вказівкою Банкової, запустити справу по жорсткому сценарію, присудивши підсудним максимальні терміни ув’язнення від 3 до 5 років».
Також слід нагадати, що вже вкотре суддя Вовк відмовляє журналістам у проведенні фото та відео зйомки судових засідань, мотивуючи це тим, що це звичайна кримінальна справа і не треба її «роздувати в ЗМІ, шукаючи в ній порушення прав людини національного масштабу».
Нагадаємо, після проведення акцій протесту проти ухвалення Податкового кодексу в листопаді-грудні 2010 року міліція порушила чотири кримінальні справи, за якими викликає на допити понад 100 активістів. Кримінальні справи були порушені за фактом перекриття транспортних шляхів і доріг, навмисного знищення або ушкодження майна й ушкодження автомобіля.
Наступне засідання по справі відбудеться 13.04.2012р. о 10.00 годині, повідомляє прес-служба ВК «Наступ».
Також з цієї категорії...

Конституційний Суд України оприлюднив Висновок...
22 янв. 2016 г.

На Волині затримали суддю під...
8 июн. 2017 г.

У Дніпрі заочно судитимуть мешканця...
24 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Чергове Трамп-шоу навколо переговорів
9 авг. 2025 г.

Ізраїль планує захопити місто Газа,...
9 авг. 2025 г.
Останні новини
09.08.2025 13:23
Чергове Трамп-шоу навколо переговорів09.08.2025 13:10
Збито-подавлено крилату ракету Іскандер-К та 16 ворожих БпЛА09.08.2025 12:59
940 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 серпня
Коментарі