Суд оголосив вирок Ганні Сіньковій за яєчню на «Вічному вогні»
- Подробиці
- Опубліковано 04.10.2012 11:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2666
Ганна Донець, яка у повній мірі визнала свою «провину» і активно співпрацювала зі слідством, звільнена від кримінальної відповідальності і передана на поруки трудового колективу.
У коментарі журналістам прокурор повідомив, що збирається подавати апеляцію на рішення суду і вимагати для Ганни Сінькової більш суворого покарання. Нагадаємо, він просив для неї три роки позбавлення волі без випробувального терміну. У свою чергу, Ганна Сінькова теж має намір подавати апеляцію. Зокрема, вона обурена тим, що їй присудили сплатити біля 3600 грн. за проведені експертизи (внаслідок яких геть зіпсувався її ноутбук).
Коментар редакції ІА «Поряд з вами!: Деякий час тому ми звернулися до Державного архіву міста Києва з проханням надати копії документів по будівництву Парка слави для з’ясування, чи є могила на місці «Вічного вогню». У відповідь ми отримали безліч документів, серед яких доволі детально розписано поховання відомих діячів. Але саме про могилу під стелою не йдеться. Навіть в документах від 1957 року, коли будувався парк, немає жодного висловлювання про існуючу могилу.
Детальніше – в статті Про поховання у Парку Слави і «наругу над могилою».
Отже, згідно наданих Київським архівом документів, термін «Могила невідомого солдата» з’явився лише в 1965 році, тобто, через 7 років після відкриття парку. Причому немає жодного документу, який би вказував на додаткове урочисте поховання після відкриття парку Слави.
З цього можна зробити висновки, що термін «Могила невідомого солдата», яка нібито розташована під стелою в цьому парку, є лише символом радянських часів.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛА18.05.2026 10:17
1220 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.05.2026 11:01
Збито та подавлено 279 ворожих БпЛА17.05.2026 10:55
1170 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі