Суд над командиром «Айдара» розпочався з вигуків «Ганьба» і бійок з «Грифоном»
- Подробиці
- Опубліковано 10.06.2015 17:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5537
Печерський райсуд Києва почав розгляд справи екс-комбата «Айдара», нардепа Сергія Мельничука з криків і скандалу. Зокрема, через 15 хвилин після початку засідання суд за клопотанням прокурора прийняв рішення проводити його в закритому режимі. Присутні на засіданні зустріли таке рішення вигуками «Ганьба». Після чого суддя попросила пресу залишити зал засідання - стіни суду вмить наповнилися криками і суперечками, повідомляє newsonline24.com.ua.
На засідання також прийшли активісти, які назвали себе «айдарівцамі», і представники Автомайдану. Вони почали перекривати вихід із зали. Бійці судової міліції «Грифон» спробували розчистити вихід із зали, що вмить переросло в бійку.
Під суд приїхав наряд міліції.
Раніше стало відомо, що Генпрокуратура вирішила просити суд призначити Мельничуку заставу в розмірі 326 тис. гривень. А у вівторок генпрокурор Віктор Шокін стверджував, що слідство має намір просити суд взяти нардепа під домашній арешт.
Генпрокуратура звинувачує нардепа у скоєнні злочинів поза зоною АТО. «Все протиправні прояви були скоєні на території Житомирської, Київської областей, міста Києва. Звичайно, почалося не вчора і не сьогодні», - заявив заступник генпрокурора Володимир Гузир у Верховній Раді, коли вирішувалося питання про зняття з Мельничука депутатської недоторканності.
За словами заступника прокурора, зібрано достатню кількість доказів за поданням для дозволу на арешт Мельничука: «Був момент, що загрожував життю і здоров'ю офіцера батальйону« Айдар »... За батальйоном «Айдар» виявлено недостачу понад 1000 автоматів Калашникова... Де сьогодні знаходяться ці автомати - ведеться розслідування. Але один з автоматів знайдений в регіоні і був застосований однієї з російських диверсійних груп».
Також з цієї категорії...

Апеляційний суд залишив на судді...
21 мар. 2015 г.

Судом задоволено клопотання Головної військової...
15 июл. 2016 г.

Чоловік проведе за гратами 7...
30 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі