Вищий спеціалізований суд України підтвердив законність вимог прокуратури Миколаївської області у «врадіївській справі»
- Подробиці
- Опубліковано 26.06.2015 09:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2783
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Як повідомлялось раніше, 29 листопада 2013 року колегія суддів Первомайського міськрайонного суду винесла вирок чотирьом обвинуваченим у «врадіївській справі».
Зокрема, колишнього капітана міліції Євгена Дрижака за скоєння розбою, зґвалтування і спробу вбивства Ірини Крашкової, а також службові злочини і зберігання наркотиків, суд засудив до 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням спеціального звання «капітан міліції».
Екс-лейтенанта міліції Дмитра Поліщука за злочини стосовно І. Крашкової та службові злочини засуджено до 15 років в’язниці з конфіскацією всього майна і позбавленням спеціального звання «лейтенант міліції».
Сергій Рабіненко засуджений за розбій і замах на вбивство І. Крашкової до 11 років виправної колонії з конфіскацією майна.
Окрім того, екс-заступника начальника Врадіївського райвідділу міліції Михайла Кудринського за приховування тяжкого злочину і перевищення влади суд позбавив звання «майор міліції» і засудив до 5 років позбавлення волі.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.05.2026 11:00
Збито та подавлено 131 ворожий БпЛА20.05.2026 10:54
920 кацапів подохло минулої доби на українській землі19.05.2026 09:28
Збито та подавлено 180 ворожих БпЛА19.05.2026 09:20
1140 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2026 10:26
Збито та подавлено 4 ракети та 503 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 17 травня


Коментарі