Апеляційний суд не став слухати навіть захист януковича про заочне засудження
- Подробиці
- Опубліковано 11.08.2015 19:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2604

Апеляційний суд Києва відмовився розглядати апеляцію захисту екс-президента України віктора януковича щодо початку процедури заочного судового розгляду. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Апеляційного суду Києва у вівторок.
«Апеляційний суд пішов далі, він прийняв рішення не заслуховувати навіть захисника по цій справі. Була подана апеляція, як ви всі знаєте, ми були викликані в суд для розгляду справи по суті. Розгляду справи не було. Суд відмовив де-факто, відмовив у розгляді справи, не заслухавши навіть опозицію, пославшись на те, що дане рішення не оскаржується», - сказав адвокат януковича Віталій Сердюк.
За словами адвоката, сторона захисту буде оскаржувати відповідне рішення у Вищому спеціалізованому суді України та в разі повторного негативного рішення в Європейському суді з прав людини.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі