Прокуратура Києва спростувала інформацію про зняття обвинувачення з судді Оберемка

sudja oberemko

 
У зв’язку із появою у ЗМІ неправдивої інформації про те, що нібито Подільський райсуд Києва закрив кримінальне провадження проти судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка та зняв з нього всі обвинувачення, повідомляємо наступне.


На минулому судовому засіданні один з потерпілих (цивільна особа) подав заяву про закриття кримінального провадження щодо В. Оберемка в частині пред’явленого приватного обвинувачення за ч. 1 ст. 129 КК України (погроза вбивством). Ухвалою суду від 09.12.2015 заяву потерпілого задоволено, а провадження щодо Оберемка В.О. в цій частині закрито.

Разом з тим наголошуємо, що судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням судді В. Оберемка у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (Погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України, триває.

Прокуратура міста Києва продовжує підтримувати державне обвинувачення та домагатиметься ухвалення справедливого вироку вказаному працівнику суду, який погрожував пістолетом правоохоронцям, коли його затримали п'яним за кермом автомобіля.

Наступне судове засідання призначено на 27 січня.

Прес-служба прокуратури міста КиєваКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.