Денису Поліщуку змінили запобіжний захід на частковий домашній арешт
- Подробиці
- Опубліковано 03.02.2016 20:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2320
У вівторок, 3 лютого, Печерський суд Києва частково задовольнив заяву ГПУ про продовження запобіжного заходу Денису Поліщуку, підозрюваному у вбивстві журналіста Олеся Бузини, змінивши домашній арешт на частковий домашній арешт на строк до 2 квітня, передає НБН.
«Заяву прокурора задовольнити частково. Домашній арешт Поліщука змінити на частковий домашній арешт з відповідними процесуальними обов'язками до 2 квітня 2016 року включно», - повідомила слідчий суддя Олеся Батрина.
Тепер Денис Поліщук буде перебувати під домашнім арештом з 22:00 до 6:00, також він зобов'язаний з'являтися до слідчого при першій потребі.
Нагадаємо, вбивство Олеся Бузини сталося 16 квітня біля його будинку на вулиці Дегтярівській у Шевченківському районі Києва. За даними слідства, журналіст загинув від поранень у груди і голову з пістолета ТТ.
18 червня за підозрою у вбивстві було затримано Андрія Медведько і Денис Поліщука. Зараз підозрювані перебувають під домашнім арештом. Крім того, адвокати подали заяву про обмеження термінів досудового розслідування у даній справі.
Нагадаємо, 9 грудня Печерський районний суд Києва відпустив Дениса Поліщука, підозрюваного у вбивстві журналіста Олеся Бузини, під цілодобовий домашній арешт строком на 2 місяці.
Також з цієї категорії...

Голосеевский суд приговорил российских ГРУшников...
18 апр. 2016 г.

За словесний конфлікт зі смертельним...
15 янв. 2017 г.

Головному редактору «РИА Новости Украина»...
11 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 17:37
Антимідас: перетворення золота на лайно28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 червня обговорили наступні теми:
Коментарі