Суд відмовив слідчим прокуратури відправити Медведька в психушку
- Подробиці
- Опубліковано 04.06.2016 14:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2141
Я не маю права втручатися у хід слідства та тим більше впливати на суддів. Але я впевнений, що суд прийме законне рішення!», - написав нардеп.

За його інформацією, група підтримки Медведька та Поліщука перекрила Московську (тьху) вулицю на знак протесту проти намагання підлеглих Юрія Луценка запроторити Медведька у психушку.
Невдовзі суд таки відмовив прокурорам у клопотанні про примусове психіатричне обстеження Медведька.
Як пише Ігор Луценко: «Як я і казав, суд прийняв законне та обгрунтоване рішення і відмовив слідчим прокуратури щодо відправки Медведька на примусове психіатричне обстеження на тривалий термін.
Звісно, за кримінально-процесуальним кодексом я, попри свої повноваження, не маю права втручатися роботу окремих слідчих, давати їм якісь вказівки щодо подання конкретних клопотань і т.д.
Утім, я зроблю кадрові висновки щодо їх професійної придатності».

Нагадаємо, Андрія Медведько та Дениса Поліщука обвинувачують у вбивстві одіозного журналіста Олеся Бузини.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
13.05.2026 11:25
Збито та подавлено 111 ворожих БпЛА13.05.2026 11:15
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі12.05.2026 09:37
1020 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник запасу ЗСУ Роман Світан аналізує поточну військово-політичну ситуацію станом на 10 травня 2026 року


Коментарі