За крадіжки із транспортних засобів киянина засудили до чотирьох років ув'язнення
- Подробиці
- Опубліковано 02.01.2017 13:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1686
Власник автомобіля затримав зловмисника на місці скоєння злочину. Правоохоронці встановили причетність місцевого мешканця до аналогічного правопорушення у Дарницькому районі столиці. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Досудовим розслідуванням встановлено: місцевий житель, шляхом розбиття скла, здійснив крадіжку сумки з особистими речами з автомобіля «Хюндай». Того ж дня у Дарницькому районі столиці зловмисник, пересвідчившись, що за його діями ніхто не спостерігає, розбив переднє скло машини «Нісан». Після цього крадій витягнув із транспортного засобу відеореєстратор, однак на місці скоєння злочину був затриманий потерпілим – власником автомобіля.
Крадієм виявився киянин, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів. У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину.
Вироком Дарницького районного суду у місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст.185 (Крадіжка) засуджено до чотирьох років позбавлення волі. Окрім того на підставі ст. 71 (Призначення покарання за сукупністю вироків) приєднано невідбуту частину покарання попереднього вироку, а відтак крадій проведе у в’язниці п’ять років та три місяця.
Фото yourlawyer.in.ua
Також з цієї категорії...

«Київпастранс» почав відшкодовувати залізничникам борги...
8 окт. 2013 г.

Суд по жалобе защиты Корбана:...
4 нояб. 2015 г.

Детектив від Луценка, або Юридична...
21 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 апр. 2025 г.
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі