Суд арештував серійного нападника на кредитні установи у Києві
- Подробиці
- Опубліковано 07.02.2017 13:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1705
Київською місцевою прокуратурою №5 повідомлено про підозру 20-річному мешканцю Черкаської області за фактом розбійного нападу на відділення кредитної установи в Оболонському районі столиці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
Встановлено, що 2 лютого 2017 року молодик проник до відділення «Швидко гроші» та, погрожуючи пістолетом, відібрав у касирів 11,5 тис грн та цінності.
Завдяки оперативній роботі правоохоронців злочинця було затримано неподалік від місця вчинення злочину. Під час поверхневого огляду у чоловіка було виявлено та вилучено викрадені гроші, предмет, схожий на пістолет, а також одяг, яким він закривав своє обличчя.
Наразі молодику, який вже зізнався в причетності до скоєння ще декількох аналогічних злочинів, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 187 (розбій) КК України.
За клопотанням місцевої прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

«УДАР» переміг Костусєва і депутатів...
29 мая 2013 г.

Судью Печерского суда Сергея Вовка...
4 апр. 2016 г.

янукович оскаржуватиме в ЄСПЛ заочний...
2 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Папа Римський здійснить перший закордонний...
7 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
8 окт. 2025 г.

1010 кацапів подохло минулої доби...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі