Суд засудив до 5 років умовно банкіршу Курченко, причетну до розкрадання 6,7 млрд гривень
- Подробиці
- Опубліковано 24.02.2017 13:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1503

Дарницький районний суд Києва засудив колишню співробітницю «Реал банку» Ольгу Шеєнко до 5 років позбавлення волі умовно за розкрадання 6,7 млрд гривень. Про це свідчить рішення суду. Згідно з матеріалами суду, в 2013 році Шеєнко дала згоду на участь у злочинній організації быглого бізнесмена Сергія Курченко, який за даними ЗМІ володіє «Реал банком».
У період з квітня по грудень 2013 року жінка, обіймаючи посаду спеціаліста по роботі із заборгованостями і заставами, допомагала незаконно заволодівати коштами. Зокрема, вона підписувала неправдиві акти огляду запропонованих в заставу банку нафтопродуктів. У результаті були присвоєні 787,39 млн гривень Національного банку України та 5,91 млрд гривень самого «Реал банку».
Варто відзначити, що суд пом'якшив вирок на підставі «щирого каяття» банкірши.
Сергій Курченко. Фото w-n.com.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.12.2025 09:02
У Беніні запобігли спробі державного перевороту07.12.2025 18:53
У Беніні група військових оголосила про захоплення владиВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 6 грудня


Коментарі