Затриманого поплічника Курченка з Одеського нафтопереробного заводу відправили під варту
- Подробиці
- Опубліковано 23.04.2017 14:34
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2444

Суд відправив під варту затриманого напередодні ключового фігуранта у «справі Курченка» з правом вийти на волю під заставу у 15 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.
Він нагадав, що в п'ятницю, 21 квітня 2017 року, в Борисполі прокуратура Одеської області затримала заступника генерального директора ПАТ «Одеський нафтопереробний завод» Веремієва, який відповідав за організацію фіктивного вивезення нафтопродуктів.
«Серйозний крок у справі Курченка», - зазначив Юрій Луценко.
«За даними слідства, під керівництвом вказаної особи на Одеському нафтопереробному заводі в часи януковича оформлено фіктивний вивіз у порядку реекспорту через ТОВ «Лагуна-Рені» понад 700 тис. тонн світлих нафтопродуктів, які фактично реалізовано підконтрольними злочинній організації фіктивними підприємствами на території України без сплати обов'язкових митних платежів та зборів. Внаслідок таких дій до Державного бюджету України не надійшло податків на суму понад 2,1 млрд гривень», - уточнив генпрокурор.
Нагадаємо, що близький до «сім'ї» президента-втікача віктора януковича мультимільйонер Сергій Курченко наразі переховуються в росії від українського правосуддя. Його підозрюють в організації багатомільйонних схем відмивання коштів на перепродажі газу для населення комерційним структурам.
Фото зі сторінки ФБ Юрія Луценко
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.06.2026 10:20
Збито та подавлено 83 ворожих БпЛА25.06.2026 10:14
1270 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.06.2026 09:53
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА24.06.2026 09:47
1260 москалів подохло минулої доби на українськіц земліПро ситуацію навколо Константинівки, тиск на східному фронті, роль Білорусі та можливості російського наступу влітку розповідає військовий експерт Роман Світан


Коментарі