​Суд надав детективам НАБУ доступ до документів ДТЕК

Солом'янський районний суд дозволив детективам Національного антикорупційного бюро отримати доступ до банківських документів компаній Ріната Ахметова ДТЕК Дніпроенерго і ДТЕК Східенерго в Першому українському міжнародному банку (ПУМБ), що належить йому ж, повідомляє Ліга.Бізнес.


Згідно з визначенням суду у справі N 760/11960/18 від 16 травня, НАБУ отримало доступ до даних рахунків зазначених компаній, виписках по руху грошей на рахунках, даних про платежі та їх призначення.

За даними НАБУ, протягом 2016-2017 рр. чиновники НКРЕКУ приймали рішення в інтересах холдингу ДТЕК. Детективи з'ясували, що НКРЕКУ своїми постановами N769 від 29 квітня 2016 року і N2385 від 29 січня 2016 року ввела алгоритм розподілу коштів між виробниками електричної енергії та розрахунків за електрику, спожиту вугледобувними підприємствами, який надавав підприємствам холдингу ДТЕК необгрунтовані переваги.

Дії чиновників НКРЕКУ НАБУ кваліфікує по ч. 2 ст. 364 КК України як зловживання службовим становищем.

Розслідування дій НКРЕКУ детективи почали в березні цього року.

У квітні 2017 р НАБУ повідомило, що почало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовцями НКРЕКУ через формулу Роттердам+.

Крім того, наприкінці березня детективи повідомили, що розслідують скупку компаніями групи ICU єврооблігацій ДТЕК в рамках розслідування кримінального виробництва щодо введення формули Роттердам+.

А у травні НАБУ почало розслідування за фактом заволодіння майном посадовими особами ДТЕК і імпорту неліквідного вугілля з США з високим вмістом сірки.

Фото UBR.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.