Шевченківський районний суд столиці призначив покарання жінці за пограбування
- Подробиці
- Опубліковано 19.01.2019 16:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1726

Зловмисниця зірвала з киянки ланцюжок та сережки. Свій вчинок у судовому засідання пояснила браком коштів. Подія трапилася у листопаді цього року у Шевченківському районі столиці. Тоді до чергової частини управління поліції звернулася киянка та повідомила, що її пограбували на вулиці Велика Житомирська, інформує прес-служба Нацполіції Києва.
Правоохоронці опитали потерпілу, яка розповіла, що незнайомка зірвала золотий ланцюжок і сережки.
Завдяки проведеному комплексу заходів оперативники встановили підозрювану. Це - 29-річна жителька Київської області. У судовому засіданні обвинувачена зізналась у скоєному та пояснила свій вчинок браком коштів.
Вироком Шевченківського районного суду у місті Києві зловмисниці за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, призначили покарання у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподатковуваних доходів громадян.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.06.2026 21:06
NASA оголосило склад екіпажу астронавтів місії Artemis III09.06.2026 10:29
Збито та подавлено 146 ворожих БпЛА09.06.2026 10:24
1370 кацапів подохло минулої доби на українськійй земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 9 червня


Коментарі