​Суд не побачив схожості у назвах двох партій колишніх регіоналів

Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши клопотання представника партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК-ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» про скасування заходів забезпечення позову в адміністративній справі щодо реєстраційних дій стосовно зміни назви політичної партії «ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» на «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ», ухвалив – відмовити партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК-ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» в задоволенні заяви про скасування заходів забезпечення позову.


Про це повідомляє прес-служба суду.

На думку суду, заявником не наведено достатніх мотивів, які могли б бути підставою для скасування вжитих заходів забезпечення позову. Суд дійшов висновку, що дана заява є необґрунтованою, а тому в її задоволені – відмовлено.

Зокрема, суд не погодився з поясненнями представника партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК-ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ», що при винесені ухвали про забезпечення позову суд втручається у діяльність даної політичної партії, як учасника виборчого процесу, оскільки, на думку суду, дана справа не впливає на виборчий процес. Відповідно до КАСУ, учасниками виборчої справи в адміністративному суді є: виборча комісія, кандидат на пост Президента України, партія (блок) – суб’єкт виборчого процесу, виборець. Як вбачається з матеріалів даної справи, ні позивач, ні відповідачі не є суб’єктами виборчого процесу, адже предметом розгляду є саме рішення державного реєстратора про реєстрацію змін до установчих документів та відомостей про політичну партію, що містяться в Реєстрі.

Також суд відхилив доводи заявника, що назви партій «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК-ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» та «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» не збігаються, а пересікаються лише в її частині, оскільки наразі суд розглядав заяву про скасування заходів забезпечення позову, а не вирішував справу по суті заявлених позовних вимог. На думку суду, дані доводи відносяться до предмету доказування у справі та будуть оцінені судом під час прийняття рішення по суті позовних вимог.

Нагадаємо, ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 січня зупинено рішення державного реєстратора шляхом зупинення дії реєстраційного запису щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у частині реєстрації змін до установчих документів політичної партії «ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ», що пов’язані зі зміною назви даної політичної партії на «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК - ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ». Своє рішення від 17 січня суд обґрунтував тим, що державний реєстратор не переконався у тому, що нова назва політичної партії «ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ» не відтворює повністю найменування іншої, раніше зареєстрованої політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».

Фото ukr.mediaКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Сьогодні, близько 10-ї години ранку до будівлі КМУ зайшов невідомий чоловік, який витягнув із кишені предмет, схожий на гранату

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.