Столичний суд виніс покарання киянину, який до смерті побив свою матір
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2019 17:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1538

Від отриманих тілесних ушкоджень жінка померла у лікарні. Подія трапилась влітку минулого року. До Солом’янського управління поліції від лікарів надійшло повідомлення про те, що із квартири у тяжкому стані госпіталізували жінку. На адресу негайно прибули екіпажі патрульних поліцейських та слідчо-оперативна група територіального управління поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
На місці правоохоронці з’ясували, що зловмисник повернувся додому у стані алкогольного сп’яніння та у ході сварки почав бити матір рукам та ногами. На крики жінки прибігли сусіди, які викликали поліцію та швидку допомогу. Свідки розповіли, що такі конфлікти між родичами виникали неодноразово, але в останньому випадку агресивний чоловік тяжко побив потерпілу.
Поліцейські затримали чоловіка у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правопорушник вже був раніше судимий за майнові злочини та злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів.
Не зважаючи на зусилля лікарів, жінка від отриманих травм померла у медичному закладі.
Вироком Солом’янського районного суду у місті Києві чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, засудили до дев’яти років позбавлення волі.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
08.02.2026 11:13
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА08.02.2026 11:06
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі07.02.2026 16:22
Збито та подавлено 24 ракети та 382 ворожих БпЛА07.02.2026 16:14
730 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 лютого обговорили наступні теми:


Коментарі