У Києві суддю притягнули до відповідальності за корупцію

shev sudnew

 
Шевченківський суд м. Києва притягнув до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення суддю Київського апеляційного господарського суду. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У грудні 2013 року Київський апеляційний господарський суд у складі трьох суддів розглядав позов ОСББ «Тарасівська 21А» до комунального підприємства та приватного товариства. Як з’ясувалося, одна із суддів була керівником вказаного об’єднання. Втім вона не повідомила свого керівника про ці обставини та наявний конфлікт інтересів.

У зв’язку з цим стосовно судді було складено адміністративний протокол за ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).

Суд підтримав позицію прокуратури та притягнув працівника Феміди до адміністративної відповідальності. Наразі постанова суду набрала законної сили.

Крім того, згідно чинного законодавства суддя підлягає звільненню із займаної посади.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.