Прокуратура повернула інвалідам базу відпочинку «Івушка», яка знаходиться в смт Козин

apsud kievobl

 
Прокуратура Київської області в суді апеляційної інстанції домоглася повернення у власність Київського учбово-виробничого підприємства №3 Українського товариства сліпих право власності на базу відпочинку, що знаходиться у смт Козин на Київщині.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

У 2010 році колишній директор вказаного товариства незаконно продав частину оздоровчого закладу, призначеного для оздоровлення інвалідів із вадами зору, іншим громадянам.

Рішенням Обухівського районного суду відмовлено Українському товариству сліпих у визнанні права власності та поверненні бази відпочинку «Івушка».

Принципово не погоджуючись із таким рішенням суду, прокуратура Київської області подала апеляційну скаргу.

Апеляційний суд Київської області підтримав позицію прокуратури та скасував рішення суду першої інстанції, повернувши у власність Київського учбово-виробничого підприємства №3 Українського товариства сліпих право власності на базу відпочинку в смт Козин.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.