​Судом встановлено факт вимушеного переселення осіб внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Ленінським районним судом м. Миколаєва ухвалено рішення та задоволено заяву громадян Д., які діють від свого імені та в інтересах малолітніх дітей. Зазначені особи звернулися до суду з заявою про встановлення факту, що вимушене переселення у 2014 року з малолітніми дітьми з окупованої території Луганської області України відбулося внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та окупації російською федерацією частини території Луганської області України, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Постраждалі мотивували свої вимоги тим, що вони мешкали та були зареєстровані за адресою: в одному з будинків кварталу Мірний в м. Луганськ. До вимушеного переселення заявник працював на комунальному підприємстві «Теплокомуненерго»; заявниця працювала продавцем продовольчих товарів. Після окупації Луганської області заявниця разом з дітьми була вимушена переїхати до ДОТ «Морська хвиля» в зоні відпочинку «Рибаківка» Березанського району Миколаївської області. Згодом переїхали до м. Миколаєва, де фактично проживають по теперішній час. Заявник був вимушений виїхати із окупованого Луганська лише у вересні 2014 року, оскільки потрібно було доглядати батьків дружини, які були інвалідами та обмежені у пересуванні. Залишити їх в розпал бойових дій було небезпечно для їхнього життя.

Як загальновідомо, у кінці лютого - на початку березня 2014 року перекинуті з російської федерації війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів. З цього моменту фактично розпочалася військова агресія російської федерації проти України. До початку збройної агресії російської федерації проти України та окупації частини території Луганської області, заявники були повноправними громадянами незалежної та демократичної України, мали змогу вести повноцінне життя, працювати, мали велике коло друзів та однодумців, могли вільно висловлюватися на будь-які теми. Вказане звернення в порядку окремого провадження до суду із заявою про встановлення юридичного факту того, що вимушене переселення з окупованої території Луганської області, Україна, відбулося внаслідок збройної агресії російської федерації проти України та окупації російською федерацією частини території Луганської області України, обумовлено тим, що заявники мали на меті визначити свій статус як особи, яка перебуває під захистом Конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949 року. Іншого порядку встановлення такого юридичного факту чинним законодавством України не передбачено.

Оскільки встановлення юридичного факту вимушеного переселення внаслідок збройної агресії російської федерації проти України можливе лише у судовому порядку, а викладені у заяві обставини знайшли своє підтвердження в судовому засіданні, суд прийшов до висновку, що подана заява є обґрунтованою, а тому підлягає задоволенню в повному обсязі.

З інформацією щодо повного тексту рішення можна ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua (справа № 489/1595/19).

Зазначимо, що рішення суду ще на набрало законної сили.

Фото Україна молодаКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Це відео дуже важливе і обов’язкове до перегляду для тих, хто досі ходить до церков Української православної церкви московського патріархату

подробнее

Опрос

На Вашу думку, що допоможе українцям здолати бідність?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.