Суд визнав ціну на газ, яка діяла два з половиною роки, незаконною
- Подробиці
- Опубліковано 08.07.2019 18:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8982

Шостий апеляційний адмінсуд лишив в силі рішення першої інстанції (суддя Євген Аблов) за позовом Юлії Тимошенко до Кабміну та Нафтогазу. Ціна на газ, яка діяла 2,5 роки згідно Постанови КМУ 315, визнана незаконною.
Про це повідомив на своїй сторінці Фейсбук Alexey Kucherenko.
«Правові наслідки будуть дуже потужними - Теплокомуненерго можуть вимагати перерахунок, а споживачі отримали підстави для перерахунку за газ і за тепло.
Велика подяка Юлії Тимошенко за позицію та витримку.
Дякую Олександру Трохимцю за професіоналізм та бездоганний юридичний супровід», - пише Alexey Kucherenko.
Фото зі сторінки ФБ Alexey Kucherenko
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.06.2026 09:40
Збито та подавлено 177 цілей26.06.2026 09:34
1310 москалів подохло минулої доби на українські земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 26 червня


Коментарі