Суд призначив покарання за перешкоджання професійній діяльності журналіста: 1 рік обмеження волі замість 200 годин громадських робіт
- Подробиці
- Опубліковано 30.09.2019 14:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1951
Дніпровський апеляційний суд призначив покарання у вигляді 1 року обмеження волі колишньому посадовцю КП «Швидкісний трамвай», якого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 171 (перешкоджання законній професійний діяльності журналістів) та частиною першою статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.
18 липня 2018 року журналіст інтернет видання «Перший Криворізький» виконував редакційне завдання з приводу встановлення чи спростування факту жорстокого поводження з тваринами на території КП «Швидкісний трамвай», тим самим здійснював свою законну професійну діяльність.
Посадовець комунального підприємства, підійшовши до представника ЗМІ, з використанням брутальної лайки почав вимагати, аби той покинув територію підприємства та припинив відеозйомку, потім у ході словесного конфлікту наніс потерпілому удар в обличчя.
Вироком суду першої інстанції (Саксаганський районний суд м.Кривого Рогу) обвинуваченому призначено покарання у вигляді 200 годин громадських робіт.
Сьогодні у ході судового засідання колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Дніпровського апеляційного суду, вислухавши доводи прокуратури та самого обвинуваченого, апеляційну скаргу прокуратури задовольнила частково, вирок суду першої інстанції скасовано у частині призначення обвинувачення та постановлено новий, яким обвинуваченому призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі.
Фото court.gov.ua
Також з цієї категорії...

Адвоката Виктора Смалия суд оставил...
6 февр. 2014 г.

У Шуфрича земля ушла из-под...
23 окт. 2014 г.

Завтра у Вінниці обиратимуть запобіжний...
5 мар. 2015 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Китай запросив Трампа на зустріч...
14 сент. 2025 г.
Останні новини
14.09.2025 11:07
Збито та подавлено 52 ворожі БпЛА14.09.2025 11:01
880 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі