Суд обрав запобіжний захід затриманим за вчинення хуліганських дій у Жмеринці
- Подробиці
- Опубліковано 29.02.2020 17:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1885
Сьогодні, 29 лютого, Вінницький міський суд обрав запобіжний захід 22 особам, затриманим поліцією за вчинення протиправних дій в Жмеринській міській раді. За інформацією слідчого управління Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, 60 діб тримання під вартою без права внесення застави на час досудового розслідування суд призначив 13 затриманим, трьом – тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 168 тисяч гривень, шістьом - цілодобовий домашній арешт, повідомляє прес-служба Нацполіції України.
Під час припинення протиправних дій травми різного ступеню важкості отримали 10 працівників поліції, 6 з них госпіталізовані.
Нагадаємо, раніше Голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що молодики, які застосували силу до поліцейських і депутатів Жмеринської міської ради, нестимуть кримінальну відповідальність.
Фото прес-служби Нацполіції України
Також з цієї категорії...

Печерский суд защитил «честь, достоинство...
8 авг. 2013 г.

Суд визнав незаконним рішення ВР...
4 мар. 2014 г.

Суд припинив допит Порошенка після...
21 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Ізраїльська армія оголосила про початок...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 мая 2025 г.

1130 кацапів подохло минулої доби...
18 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі