Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Віктору Медведчуку
- Подробиці
- Опубліковано 21.05.2021 22:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2040
21 травня 2021 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту та прокурором на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 13 травня 2021 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання заступника начальника управління Офісу Генерального прокурора про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та застосовано відносно підозрюваного М. запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 9 липня 2021 року включно.
За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 13 травня 2021 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту та прокурора – без задоволення, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.
Віктор Медведчук у Печерському суді. Фото з відеоролика 24 каналу
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
26.12.2025 11:48
Збито та подавлено 73 ворожі БпЛА26.12.2025 11:38
840 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 25 грудня


Коментарі