Російський політтехнолог Ігор Шувалов позивається до ДМС через заборону в’їзду в Україну
- Подробиці
- Опубліковано 21.07.2021 15:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4364

Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Державної міграційної служби України, Департаменту карного розшуку Національної поліції України та начальника одного з відділень інспекторів прикордонної служби «Бориспіль-2» Окремого пропускного пункту «Київ». Позивачем зазначений Ігор Шувалов, повідомляє прес-служба суду.
Серед вимог позову – визнати протиправними дії Державної міграційної служби 2 червня 2021 року щодо заборони в’їзду в Україну Ігорю Шувалову та дії Департаменту карного розшуку Нацполіції щодо складення і подання відповідної інформації до ДМС у зв’язку із відсутністю підстав для заборони його в’їзду.
Позивач також оскаржує:
- рішення ДМС від 2 червня 2021 року, яким йому було заборонено в’їзд в Україну строком на три роки;
- доручення ДМС від 2 червня 2021 року, надане Державній прикордонній службі України;
- рішення начальника 4-го відділення інспекторів прикордонної служби «Бориспіль-2» ОКПК «Київ» Наталії Сивак від 3 червня 2021 року про відмову у перетинанні державного кордону України Ігорю Шувалову.
Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.
Раніше Ігор Шувалов працював заступником директора з розвитку компанії НІС («Національні інформаційні системи»), яка створює новини для телеканалу «Інтер». Фактично Шувалов упродовж багатьох років відповідав за інформаційну політику цього телеканалу. Це призвело до того, що роботу «Інтера» блокували активісти з вимогою звільнити Шувалова. Зрештою на початку вересня 2016 року «Інтер» звільнив Шувалова.
У травні 2017 року Ігоря Шувалова видворили з України і заборонили йому в'їзд у країну на п'ять років. Однак у квітні 2019 року цю заборону скасував суд.
Ігор Шувалов. Фото hromadske.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.11.2025 09:29
Збито та подавлено 34 ворожі БпЛА09.11.2025 09:22
970 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі