КСУ має відновити свою роботу в умовах війни - Віктор Шишкін

Повідомляю фейсбушне населення, що це моє звернення спрямовано до носіїв вищої державної влади, зокрема, суддів і особливо суддів Конституційного Суду України.


Майже місяць йде оборона Української держави від масованого нападу фашистської московії. Український народ, його збройні сили і тероборона дають належний опір агресору. Однак, разом з тим ми маємо продемонструвати усьому цивілізованому світові, що існують і працюють усі державні структури України, які репрезентують три гілки державної влади.

Я, як один із засновників конституційної юстиції ще в 1990 році, суддя КСУ у відставці, діючий член Консультативно-дорадчої Ради при КСУ, звертаюся до суддів Конституційного Суду України, зокрема, до його очільника - пана Головатого С. П., відновити роботу саме цієї державної інституції на зло ворогу, який вважає, що ми померли. Ця робота має обов'язково відбуватися шляхом проведення безпосередніх засідань колегій, сенатів, Великої палати, оскільки, на відміну, наприклад, від Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України, де рішення можна приймати в системі онлайн - рішення у вказаних структурах КСУ є легітимними лише за наявними підписами суддів (участь безпосередня).

Пане Головатий С. П., ми з Вами знайомі ще з 1990 року і разом були членами першої депутатської опозиції до комуністів та імперців - об'єднання «Народна Рада"» у Верховній Раді УРСР. Саме ми заклали юридичну і організаційну базу проголошення Української незалежної держави. Ви, Сергію Петровичу, неодноразово патетично демонстрували відданість Українству і державності Українського народу. Однак, саме зараз у цей важкий для Українського народу час, є можливість практичними діями продемонструвати таку відданість - не словом, а ділом, тобто, відновити роботу Конституційного Суду України.

Судді Конституційного Суду України, Ваш святий обов'язок продемонструвати практичну відданість Конституції України і присязі судді Конституційного Суду України, яку Ви надали Українському народові. Ваше бойове місце зараз - безпосередньо в Конституційному Суді. Саме тут є ділянка Вашого фронту, бо ту роботу, яку зобов'язані зробити Ви, інші не зроблять.

Наразі головними є питання, які Ви маєте негайно розглянути через вже відкриті справи:

- 1) тлумачення конституційних норм, що земля є національним багатством і об'єктом власності всього Українського народу;

- 2) визнання неконституційним антинародного закону про обіг ринку землі;

- 3) конституційність територіальної реформи;

- 4) конституційність виборчого кодексу;

- 5) конституційність законів у сенсі мовних питань;

- 6) тощо...

Судді КСУ, Ви також маєте оперативно реагувати на авантюристичні дії деяких носіїв влади, що спрямовані на проштовхування антиконституційних актів, прикриваючись особливою ситуацією в країні.

Всі інші органи державної влади - Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховна Рада України (парламент), у вас є конституційне зобов'язання забезпечити роботу Конституційного Суду України як органу, який за Конституцією України є гарантом її ВЕРХОВЕНСТВА.

Віктор ШИШКІН, facebook.com

Фото УкрінформКомментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Один вопрос, который тревожит - ленд-лиз подписан, время прошло, пушки М три семерки поставлены, а где все остальное?

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.