​До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено мешканця Луганської області за обвинуваченням у здійсненні колабораційної діяльності


27 березня 2024 року Тернівським міським судом Дніпропетровської області ухвалено обвинувальний вирок, яким мешканця м. Ровеньки Луганської області визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України (Колабораційна діяльність).

За інформацією Тернівського міського суду Дніпропетровської області, громадянин добровільно зайняв посаду в так званій «прокуратурі Новоайдарського району генеральної прокуратури лнр», тобто у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території.

Також судом встановлено, що обвинувачений усвідомлював факт збройної агресії з боку рф та окупації території України, створення окупаційною владою незаконних органів, що вказує на добровільність зайняття ним посади, враховуючи характер його дій, їх послідовність та тривалість.

Чоловіку призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років з позбавленням права обіймати будь-які посади в органах державної влади і державного управління, органах місцевого самоврядування, правоохоронних органах України та в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років з конфіскацією всього майна, що належить йому на праві приватної власності.

Вирок не набрав законної сили.

Тернівський міський суд Дніпропетровської області

Фото trm.dp.court.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.